Tanio, szybko i dobrze – marka Blas. Producenci drzwi zewnętrznych.

Kategoria: Blog, Dodane przez: Przemyslaw Mucha, 12 lutego, 2024

Niejeden klient często ma dylemat: jakie drzwi do swojego domu wybrać? Te dobre i solidne, z szybkim terminem realizacji, a może po prostu na swoją kieszeń? Producenci drzwi zewnętrznych prześcigają się w ofercie. Pytań jest nie mało, ale my spieszymy z kilkoma podpowiedziami, jakie wybrać, by były zgodne z wymaganiami kupujących i by rozwiewały jakiekolwiek wątpliwości.

Blas – wyrósł z DOORsystem

W kilku naszych wpisach blogowych wspominaliśmy, że jesteśmy dystrybutorem z niemałym doświadczeniem, opierającym swoje działanie na wiedzy i w praktyce, które zdobywaliśmy latami we współpracy z renomowanymi markami na rynku stolarki drzwiowej. Chcąc wyjść naprzeciw wielu potrzebom i wymaganiom naszych Partnerów (a co za tym idzie ich klientów), postanowiliśmy stworzyć własną markę, dającą pełne zadowolenie.

BLAS to nasze dziecko, o którym możemy opowiadać bez końca. Jest polską firmą specjalizującą się w produkcji stalowych drzwi zewnętrznych. BLAS to autorski projekt, pochodzący od DOORsystem, a to doświadczony dystrybutor drzwi zewnętrznych. Wywodzi się z Milejowic, pod Radomiem. To pozwala na bieżąco kierować produkcją na każdym etapie ich powstawania, mało tego — najmniejszy ich detal jest wnikliwie monitorowany przez naszych fachowców.

Co do detali – te, które wchodzą w skład zestawu drzwiowego, pochodzą wprost od polskich producentów, zlokalizowanych w różnych częściach Polski. Kupując więc produkty BLAS, stajesz się właścicielem stalowych drzwi zewnętrznych w pełni polskich.

Spójrz skąd pochodzą elementy dobrych drzwi BLAS: 

 • ramki INOX — Sosnowiec, woj. śląskie (firma HEMPEL), 
 • ramki PCV i pakiety szybowe — Częstochowa, woj. śląskie (firma WITRONA),
 • skrzydło i ościeżnica — Skrzyszowo, woj. małopolskie (firma CAPEK), 
 • dyble montażowe — Wrocław, woj. dolnośląskie (firma SELENA),
 • taśmy montażowe – Nadarzyn, woj. mazowieckie (firma 3M), 
 • klamki — Chełmno, woj. kujawsko-pomorskie (firma MEDOS),
 • wkładki — Zawada(Sułkowice), woj. małopolskie (firma ALUBRASS).

To jeszcze nie koniec polskich akcentów w BLAS. Jako producent stalowych drzwi wejściowych wyrósł on na fundamencie DOORsystem. To polski dystrybutor drzwi renomowanych producentów drzwi zewnętrznych, ale także drzwi wewnątrzlokalowych, współpracującym od wielu już lat z krajowymi, jak i zagranicznymi producentami oraz partnerami biznesowymi. Dzięki temu BLAS czerpie z wiedzy i wieloletniego doświadczenia nabywanego przez DOORsystem nie od dziś.

Szeroki zasięg BLAS

À propos Milejowic – choć produkcja i składanie drzwi BLAS odbywa się właśnie tam, to zasięg sprzedażowy obejmuje całą wschodnią część kraju. Mimo że ta marka nie ma swojego firmowego sklepu, to (jak większość producentów) współpracuje z autoryzowanymi salonami sprzedaży.

Drzwi BLAS znajdziesz w ponad 600 punktach na terenie Polski. Jako producent stalowych drzwi zewnętrznych marka w każdym z salonów oferuje nie tylko swoje produkty, ale też proste rozwiązania, fachowe doradztwo, by po prostu z drzwiami marki BLAS mieszkało się lepiej, bezpieczniej i bez zbędnych komplikacji.

Nie należy zapominać o tym, że BLAS jako producent drzwi zewnętrznych dba o środowisko naturalne. Efektywnie gospodarując materiałami, jest odpowiedzialny ekologicznie, a także społecznie. A dokładnie? Drzwi BLAS pakowane są w te same kartony, w których wcześniej znajdowały się ich półprodukty. Dostają więc drugie życie. W firmowym magazynie znajduje się miejsce, w którym składowane są użyte kartony, a przy kolejnej dostawie włączane są ponownie w obieg.

Drzwi zewnętrzne BLAS – 4 różnorodne kolekcje

Wiedząc już, że drzwi zewnętrzne stalowe to specjalność BLAS, pojawia się kolejna wiadomość i mamy nadzieję, że przypadnie ona niejednemu klientowi do gustu. W ofercie marki dostępne są 4 przyciągające wzrok kolekcje, a do tego funkcjonalne i na każdą kieszeń: TUREN, STARK, BASTION i PRESTON. Skąd ta liczba? To stabilność, jak cztery filary i to one wystarczą, by znaleźć idealne drzwi do domu niejednego klienta. 

Drzwi BLAS są przeznaczone głównie do domu, ale w mieszkaniu również świetnie się odnajdą, jak drzwi wewnętrzne (a dokładnie wewnątrzlokalowe) STARK. Natomiast kolekcje: TUREN, BASTION i PRESTON idealnie będą pasowały do domu. Każda z 4 kolekcji różni się między sobą określonymi parametrami technicznymi, jak: rozmiarem, grubością, współczynnikiem przenikalności cieplnej (tak ważnej przy dofinansowaniu w ramach programu rządowego „Czyste powietrze”), wariantem oklein, a także funkcjonalnością oraz ciekawym wzornictwem.

Poza tym kupujący może każdą z kolekcji dowolnie modyfikować. Taka personalizacja daje wiele możliwości. Dobierając określony rodzaj przeszklenia, czy okleinę zupełnie w innym odcieniu niż ramka przyszybowa, powstają drzwi dokładnie takie, jakie każdy z klientów może sobie wymarzyć. Wybór zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań kupującego.

Jak widać BLAS to producent drzwi zewnętrznych, który wyznaczniki techniczne stawia na pierwszym miejscu, dopiero po nich przechodzi do strony wizualnej. Takie działanie sprawia, że drzwi zewnętrzne od BLAS są po prostu wyjątkowe. 

Producenci drzwi zewnętrznych – BLAS na prowadzeniu

Jako marka DOORsystem BLAS przywiązuje ogromną wagę do produktów, które tworzy i to, jakie powinny być drzwi – wszystkie, bez wyjątku. Na każdym etapie produkcji drzwi BLAS są monitorowane, by każdy ich element złożył się na pełne wyposażenie w standardzie.

Liczby mają dla BLAS ogromne znaczenie. Zmieniając kolor skrzydła, dodając przeszklenie, naświetla czy tłoczenie, można stworzyć nawet 150 modeli drzwi, dające szereg możliwości i konfiguracji.

Wspomnieliśmy wcześniej o liczbie 4. Obok ilości kolekcji, to równie ważna wartość. Odnosi się ona do personalizacji przy wyborze określonego wariantu. Odbywa się ona w 4 konkretnych i jasnych krokach. Sprawia to, że czas realizacji skrócony jest do niezbędnego minimum. Zamawiając drzwi BLAS wystarczy, że klient:

 1. Wybierze interesującą go kolekcję.
 2. Dobierze rozmiar drzwi pasujący do jego domu.
 3. Dokona wyboru koloru drzwi, wpisującego się w jego styl.
 4. Dopasuje wyposażenie opcjonalne, takie jak przeszklenia czy tłoczenia.

Te cztery łatwe kroki sprawiają, że wybór odpowiednich drzwi to nieskomplikowany i przyjemny zakup m.in. w sklepach specjalistycznych ze stolarką drzwiową.

Drzwi BLAS to wielka wiadoma

Kolejną ulubioną liczbą w BLAS to 3, jak trzyletnia gwarancja, którą nie wszyscy producenci drzwi zewnętrznych oferują swoim klientom. Idzie ona w parze z szybkim czasem realizacji (a to kolejna świetna liczba). To jedyne 24 h! Dzieje się tak dzięki dużemu zapleczu magazynowemu, gdzie na stanie znajduje się ponad 10 000 drzwi i to dostępnych od ręki. Park maszynowy BLASa ma spore możliwości, a przestrzeń magazynowa jest niemała. Marka pochodząca od DOORsystem dysponuje własną flotą samochodów dostawczych, dostosowanych do przewozu wszelkiego rodzaju drzwi i ich elementów. Dzięki nim zamówienie dociera do autoryzowanych salonów sprzedaży na czas, czyli dociera wszędzie.

Kompletny zestaw na najwyższym poziomie to drzwi marki BLAS

Wybierając drzwi naszej marki BLAS kupujący otrzymuje kompletny zestaw elementów do zamontowania, w którego skład wchodzi: skrzydło drzwiowe, złożona ościeżnica wraz z progiem systemowym i uszczelką, wkładki w systemie jednego klucza, klamka, dyble montażowe, otwory montażowe pod klamkę. By komplet był całością, znajduje się w nim także wizjer szerokokątny w opcji. Dzięki niemu przestrzeń przy drzwiach będzie mogła być zawsze pod obserwacją.

Drzwi naszej marki BLAS to po prostu świetne rozwiązanie dla każdego domu.

Odpowiednio dobrane drzwi będą wpisywać się w pozostałe elementy domu, m.in. dach, elewację, ramy okienne, bramę garażową czy ogrodzenie budynku, prezentując się przy tym z klasą i elegancją. Mogą nadać jedyny w swoim rodzaju wygląd i znaleźć się zarówno w otoczeniu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Ponadto wykonane są z trwałych materiałów, odpornych na czynniki zewnętrzne, jak również spełniające wymogi rządowego programu „Czyste powietrze” i wpływającym pozytywnie na oszczędności energii.

Polecamy byś zapoznał się z naszą ofertą drzwi zewnętrznych od BLAS.

Katalog BLAS to nie tylko precyzyjne grafiki, ale dokładne i wielu wariantach parametry techniczne stolarki drzwiowej. Odnajdziesz w nim 4 kolekcje – dobre, solidne i na każdą kieszeń, z pełnym wyposażeniem w standardzie i z 3-letnią gwarancją. Klienci ostateczni otrzymują gwarancję stabilności oraz sprawdzone rozwiązania zbierane na bazie licznych doświadczeń DOORsystem.

Partnerze jeśli Twoi klienci szukają drzwi dobrych, tanich i z szybką realizacją zamówienia, to produkty naszej marki BLAS są po prostu dla nich. To producent, który idealnie wpisuje się w tę koncepcję i spełnia wszystkie te warunki. BLASowe atuty skuszą niejednego klienta. Są nimi m.in. bardzo dobra jakość idąca w parze z przystępną ceną. To bogata oferta, bo stanowiąca ponad 150 modeli drzwi wytwarzanych w czterech technologiach, z możliwością wykonania w różnorodnych konfiguracjach. Klient więc ma możliwość stworzenia drzwi na swoje indywidualne zamówienie. W zaledwie 7 dni skrzydło drzwiowe jest gotowe do podróży do salonu, a to szybki termin realizacji, prawda?

Trzyletnia gwarancja na cały asortyment oraz na kompletny produkt (nie tylko skrzydło i ościeżnice, ale również okucia), sprawiają, że BLAS jest bezkonkurencyjny. Naszą misją jest tworzenie po prostu, bez komplikowania. To pozwala na zajmowanie szczególnego miejsca na rynku stolarki drzwiowej, które docenił już niejeden klient. Zestawienie jakości i ceny pozwoliło stworzyć drzwi cieszące się popularnością wśród klientów.

Aby przybliżyć swoim klientom pełną ofertę dobrych i na każdą kieszeń drzwi BLAS, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych doradców. Po umówieniu spotkania będziemy mogli przybliżyć Ci zakres naszego wsparcia, przedstawić materiały online, a także służyć fachową pomocą w doborze odpowiednich drzwi do domów Twoich Klientów.

 

Udostępnij wpis: