Producenci drzwi

W DOORsystem pracujemy z najlepszymi. Po to, by dostarczyć Ci sprawdzone i kompletne rozwiązania. Tym, co charakteryzuje naszych partnerów to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie i precyzja w określonej gamie produktowej. Dzięki temu uczymy się od siebie nawzajem, a klientowi ostatecznemu – dajemy najlepszy produkt i rozwiązanie.

BLASBLAS to nasza własna marka metalowych drzwi zewnętrznych. Powstała na bazie licznych doświadczeń, które zdobywaliśmy latami jako dystrybutor drzwi renomowanych producentów.

Drzwi zewnętrzne metalowe BLAS to kompletne rozwiązanie do Twojego domu, w ramach którego otrzymujesz nie tylko drzwi, ale i pełne wyposażenie w standardzie. Jest nim: skrzydło powieszone na złożonej ościeżnicy, wyposażonej w próg systemowy i uszczelkę, wkładki w systemie jednego klucza, niezawodna, polska klamka z rozetą (którą dzięki wywierconym otworom montażowym zamontujesz niezwykle szybko), a także dyble montażowe.

DERPAL – to producent drzwi wykonywanych w 100% z naturalnego drewna sosnowego i dębowego. Wyróżnikiem firmy jest przede wszystkim tradycja i doświadczenie, za którym kryje się 20-lat istnienia w branży stolarki drzwiowej.

Podstawą produkcji DERPALU są nietypowe drzwi zewnętrzne wykonywane na indywidualne zamówienie przez wykwalifikowanych pracowników związanych z firmą od początku jej istnienia. Natomiast uzupełnieniem oferty są drzwi płytowe pozwalające nadać drewnu nowoczesny wygląd oraz drzwi wewnętrzne drewniane.

ERKADO – tym, co wyróżnia ERKADO jest przede wszystkim dynamiczny rozwój, podyktowany mądrym zarządzaniem. Dzięki takiemu podejściu firma w bardzo krótkim czasie dogoniła czołówkę producentów stolarki drzwiowej w Polsce.

Główną gałęzią działalności firmy jest produkcja drzwi wewnętrznych i ościeżnic. W ofercie producenta znajdziemy również drzwi drewniane płytowe, jak i najnowszy produkt – drzwi metalowe charakteryzujące się bardzo niskimi współczynnikami przenikalności cieplnej.

PADILLA POLSKA – to marka hiszpańskich drzwi stalowych dynamicznie podbijająca rynek polski.

W swojej ofercie posiada: drzwi techniczne oraz przeciwpożarowe, jak i dymoszczelne. Natomiast bogata oferta drzwi robionych na indywidualne zamówienie wraz ze specjalistycznym wyposażeniem sprawia, że coraz więcej klientów sięga właśnie po ten produkt.

DELTA – to polski producent oferujący bogatą ofertę drzwi metalowych – od podstawowych technicznych, przez drzwi akustyczne i antywłamaniowe, aż na przeciwpożarowych i dymoszczelnych kończąc. 

Firma DELTA istnieje na rynku od 1992 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się stolarką drzwiową z uwzględnieniem zabezpieczeń mechanicznych. Stąd też najwyższa jakość i bezpieczeństwo, którego można się spodziewać po drzwiach antywłamaniowych.

Współpracuj z nami

Z otwartością szukamy odpowiednich rozwiązań i nie zamykamy się na żadną z Twoich potrzeb. Tak po prostu robią partnerzy.

Z pewnością wiesz jak sprzedawać, ale być może nie wiesz jak przyciągnąć klientelę. Konkurencji jest wiele, jednak o profesjonalny wizerunek dba niewielu. Dlatego też swoim partnerom oferujemy coś więcej niż drzwi. Oferujemy szereg korzyści, które usprawniają obsługę i napędzają sprzedaż:

SZYBKI TERMIN REALIZACJI
dzięki nam przekonasz się co to skuteczna logistyka
PRODUKTY DOSTĘPNE OD RĘKI
ponad 10 000 sztuk drzwi na stanie
MOBILNY SERWIS
gwarantuje szybką reakcję przy każdym zgłoszeniu i dociera wszędzie tam, gdzie trzeba
WSPARCIE MARKETINGOWE
budujemy markę Twojego salonu poprzez dostarczane przez nas materiały online i offline
STAŁY KONTAKT
praca z nami to jedna wielka wiadoma, dlatego zawsze wiesz, na jakim etapie jest zamówienie; o pełne doinformowanie dba 6 mobilnych doradców klienta oraz 8 osób w Biurze Obsługi Klienta
BEZPIECZNY TRANSPORT
nasza flota jest dostosowana do bezpiecznego przewozu drzwi; posiadamy własną flotę samochodów dostawczych oraz transport zewnętrzny
CIĄGŁE UDOGODNIENIA
usprawniamy Twoją pracę poprzez kolejne udogodnienia
BOGATA OFERTA
nasza oferta obejmuje drzwi wiodących producentów takich jak DELTA czy ERKADO
KOMPLETNOŚĆ PRODUKTÓW
wszystko pod ręką i w jednym miejscu