Inwestycje z drzwiami
DOORsystem

Inwestycje

Otwórz się na nowy model współpracy.

Inwestuj razem z nami.

Odkryj, dlaczego wybór DOORsystem to idealne rozwiązanie dla Twoich projektów

Dlaczego warto?

Nie zamykamy się na żadne z Twoich potrzeb. Wręcz przeciwnie – zawsze szukamy najlepszych rozwiązań. Razem, krok po kroku, budujemy solidne fundamenty dla sukcesu Twojej inwestycji.
 
i1

BOGATA OFERTA

W naszej ofercie znajdziesz drzwi wiodących producentów, takich jak: ERKADO, DELTA, PADILLA czy DERPAL. Odnajdziesz też naszą własną markę metalowych drzwi zewnętrznych BLAS dedykowaną do mieszkań i domów.

i2

FACHOWY MONTAŻ

Dostosujemy odpowiedni montaż do konkretnych warunków budowlanych. Gwarantujemy wysoką estetykę oraz idealne dopasowanie drzwi do otworu. Dlatego warto powierzyć montaż drzwi specjalistom, aby cieszyć się ich bezpieczeństwem, wygodą i trwałością na lata.

i3

SZYBKI TERMIN REALIZACJI

 
Szybko, efektywnie, konkretnie.
A wszystko po to, byś otrzymał swój
produkt na czas. Dzięki własnemu
parkowi maszynowemu jesteśmy
w stanie wykonać produkt w 24 h,
a poprzez flotę samochodów
dostawczych – dostarczyć drzwi tam,
gdzie ich potrzebujesz.
 
i4

WSPÓŁPRACA
Z INWESTOREM OD
POCZĄTKU DO KOŃCA

Zdajemy sobie sprawę jak ważne są terminy realizacji i kompleksowa współpraca, dlatego chętnie wesprzemy Cię w realizacjach od początku do końca.

i5

WSPÓŁPRACA
Z PODWYKONAWCAMI

 
Sprawdzenie podwykonawcy to klucz do sukcesu. Wierzymy, że dobór podwykonawców ma wyjątkowe znaczenie przy realizacji inwestycji! Korzystamy tylko ze sprawdzonych marek drzwi, które są znane w całej Polsce: Erkado, Padilla, Delta czy Derpal. 
 
i6

WŁASNY SERWIS

Kompleksowość to dla nas również serwisowanie i szybka reakcja nad jakością i kosztami. Dzięki temu zapewniamy wysoką jakość obsługi.

i7

SPRAWDZONE PRODUKTY

Jesteśmy prawie 20 lat na rynku i wiele rzeczy przetestowaliśmy zanim wprowadziliśmy je do sprzedaży. Zależy nam na dobraniu odpowiednich części, aby drzwi były funkcjonalne, sprawne i wytrzymałe.

i8

WYDŁUŻONY OKRES
GWARANCJI

 
Wydłużona gwarancja w standardzie?
3-letnia gwarancja jest potwierdzeniem
jakości naszych produktów, których
jesteśmy po prostu pewni.
 

Co oferujemy?

 

Rodzaje drzwi, które u nas znajdziesz

Otwórz drzwi na wysokiej jakości, stylowe i funkcjonalne rozwiązania.
Nasza oferta to nie tylko produkty, to kompleksowe podejście do Twoich potrzeb.

o1

przeciwpożarowe

o2

Antywłamaniowe

o3

techniczne

o4

stalowe

o5

drewniane

o6

wewnętrzne

o7

zewnętrzne

Marki, które u nas znajdziesz:

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy ze wszystkimi, którzy planują lub prowadzą inwestycje budowlane i szukają partnerów do współpracy w zakresie stolarki drzwiowej. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z deweloperami, jak i prywatnymi inwestorami.
 

Realizacje

Udane inwestycje z naszymi drzwiami

Zobacz, jak nasze drzwi nadają wyjątkowy charakter zrealizowanym projektom. Każde zdjęcie to historia, w której estetyka i funkcjonalność idą w parze, tworząc niepowtarzalne przestrzenie.

Referencje

Pałac Mortęgi Hotel & SPA Mazury
Mortęgi, 40 kompletów drzwi przeciwpożarowych 
“Stolarkę wykonano na podstawie projektu architektonicznego wzorowanego w uzgodnieniu z nadzorem konserwatorkim. […] Barański Drzwi, będący partnerem w tej realizacji wykazał się fachowością, zaangażowaniem, wykonaniem i montażem zgodnym ze sztuką budowlaną i oczekiwaniami nadzoru inwestora. Rekomenduje firmę Barański Drzwi jako rzetelną i godną polecenia.”
Jan Szynaka
Właściciel Pałacu Mortęgi
Prezes Zarządu Szynaka-Meble Sp. z o. o.

Twój dedykowany handlowiec

Skontaktuj się z naszym doświadczonym handlowcem, który pomoże ci wybrać idealne drzwi dla Twojej inwestycji.

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Przesłane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania, jak i usunięcia.