Hurtownia Drzwi w Łodzi

DOORsystem to zdecydowanie więcej niż hurtownia drzwi w Łodzi. Jesteśmy potężnym, prężnie działającym dystrybutorem stolarki drzwiowej. Zaopatrujemy się wyłącznie u sprawdzonych producentów głównie z Polski. Nasza centrala jest miejscem, w którym łączą się fachowa obsługa, lata doświadczenia, atrakcyjne ceny i bardzo duży wybór produktów z najwyższej półki. Dodatkowym wyróżnikiem jest przyjacielska więź, jaką nawiązujemy z naszymi autoryzowanymi punktami sprzedaży. Wierzymy, że współpraca jest idealna, kiedy korzyści ekonomiczne dla naszego kontrahenta połączone są ze szczerą troską o jego dobrostan.

Sprawdzona hurtownia drzwi w Łodzi

DOORsystem to nie tylko hurtownia drzwi, to również właściciel rodzinnej marki ukierunkowanej na dystrybucję wszelkiego rodzaju stolarki drzwiowej, a także producent drzwi marki BLAS. Firma DOORsystem od lat stawia na tworzenie sieci autoryzowanych punktów sprzedaży w całej Polsce. W swoim portfolio ma kilkaset partnerskich salonów zajmujących się sprzedażą drzwi. Zlokalizowane są aż w dziewięciu województwach. Każdy z nich doceniany jest przez klientów i partnerów.

Siedziba DOORsystem zlokalizowana jest pod Radomiem, jednak dzięki wypróbowanej i profesjonalnej flocie oraz sprawnej logistyce nasz lokalny partner w żaden sposób nie odczuje, że nie jest to stacjonarna hurtownia drzwi w Łodzi. Ekspresowo dostarczamy zamówione przez klientów autoryzowanych punktów sprzedaży drzwi. Mamy własny park maszynowy, więc sprawnie personalizujemy modele drzwi pod zlecenie od bezpośredniego klienta.

DOORsystem to polska marka, która chce inwestować w ciągły rozwój swoich współpracowników. Choć nasz punkt dystrybucji to nie hurtownia drzwi w Łodzi, stale jesteśmy obecni w terenie. Współpracujące z nami autoryzowane punkty sprzedaży są wspierane i zaopiekowane przez naszego regionalnego przedstawiciela handlowego. Województwo łódzkie ma pod swoimi skrzydłami Marcin Rożniata. Można skontaktować się z nim telefonicznie: +48 797 726 707 lub mailowo: mrozniata@doorsystem.pl.

Przedstawiciel regionalny wspiera autoryzowane punkty sprzedaży na każdym możliwym poziomie. W efekcie każdy nasz punkt partnerski spełnia najbardziej wyśrubowane standardy, co przekłada się na zadowolenie wszystkich klientów. I znów możemy śmiało napisać, że choć siedziba główna DOORsystem to nie hurtownia drzwi w Łodzi, to nawet najmniejszy autoryzowany punkt sprzedaży w Łodzi i okolicy jest dla marki DOORsystem tak samo ważny. Takie podejście sprawia, że Klienci nie odczuwają dzielącej od DOORsystem odległości, a także gwarantuje bardzo dobrą współpracą na lata.

Marcin Rożniata (handlowiec)

Hurtownia drzwi w Łodzi z największym asortymentem

Ciągle w sprzedaży w ofercie DOORsystem znajdują się nie tylko metalowe drzwi zewnętrzne BLAS. Zawsze można również zamówić modele polskich i zagranicznych, topowych firm produkujących specjalistyczną stolarkę otworową, takich jak: ERKADO, DELTA, PADILLA czy DERPAL.

W naszej hurtowni pod Radomiem stale mamy na stanie ponad 10 000 sztuk drzwi. Będąc tak zatowarowanymi, jesteśmy w stanie natychmiast reagować na zamówienia złożone w każdym z autoryzowanych punktów sprzedaży. Do miejsca docelowego gotowe drzwi zawiezie nasz specjalnie przygotowany do tego celu samochód. Nasi kierowcy oferują pomoc w rozładunku, odpowiadają za kompletność ładunku czy serwis (DOORsystem dysponuje własnym mobilnym serwisem i parkiem maszynowym).

Współpraca z DOORsystem to nie tylko gwarancja konkurencyjnej ceny (z dostawcami pracujemy od lat i w związku z tym mamy naprawdę wyjątkowe rabaty), jakości (w ofercie mamy drzwi tylko sprawdzonych producentów z Polski), ale i zapewnienie naszym kontrahentom życzliwej opieki i pomocy. Każdy, kto szukał w wyszukiwarce frazy „hurtownia drzwi w Łodzi”, powinien się o tym przekonać na własnej skórze. Zapraszamy!