Otwórz się na lepszą współpracę – zobacz jak działamy

Przed rozpoczęciem działalności warto dokładnie rozejrzeć się wśród dostawców – dlatego też tu jesteś. Odpowiedni dostawca wpłynie bowiem na rozwój Twojego biznesu, stając się nie tylko sprzedawcą, ale i partnerem.

Dlatego też drzwi DOORsystem otwierają się na szereg możliwości, których zapewne oczekujesz. Oprócz samego produktu otrzymujesz o wiele więcej – otrzymujesz wspomniane partnerstwo, które nie wygasa w czasie.

Naszą misją jest promocja salonów specjalistycznych stolarki otworowej i profesjonalnych składów budowlanych, poprzez dostarczanie materiałów marketingowych, szkolenia i doradztwo zaufanego architekta.

Jako dystrybutor posiadamy drzwi wiodących producentów, takich jak ERKADO, DELTA, PADILLA, DERPAL oraz marki własnej BLAS.

Nie zamykamy się na żadną z Twoich potrzeb, Partnerze. Wręcz przeciwnie – zawsze z otwartością szukamy odpowiednich rozwiązań.

Zakres terytorialny

Po co kursujemy? By salony sprzedaży zyskały szansę na rozwój. Na świadomą i zintesyfikowaną sprzedaż. Dzięki wspomnianym już materiałom reklamowym czy wiedzy, którą dostarczamy, nasze produkty są sprzedawane aktywnie. Bo nasi partnerzy dostają pełną informację o tym czym charakteryzuje się dany produkt, ile go mamy na stanie i na kiedy można się go spodziewać.

Tak klarowna i przejrzysta współpraca przekłada się oczywiście na zadowolenie u klienta ostatecznego. Zagwarantujemy Ci również bezproblemowe reklamacje czy pomoc w rozładunku, a także zawsze pomocną dłoń i miłą atmosferę.

Współpracuj z nami

Z otwartością szukamy odpowiednich rozwiązań i nie zamykamy się na żadną

z Twoich potrzeb. Tak po prostu robią partnerzy.

Z pewnością wiesz jak sprzedawać, ale być może nie wiesz jak przyciągnąć klientelę. Konkurencji jest wiele, jednak o profesjonalny wizerunek dba niewielu. Dlatego też swoim partnerom oferujemy coś więcej niż drzwi. Oferujemy szereg korzyści, które usprawniają obsługę i napędzają sprzedaż:

WSPARCIE MARKETINGOWE

Dostarczamy materiały online i offline niezbędne do komunikacji z klientem ostatecznym. Co więcej, poprzez rozmaite kursy edukujemy w zakresie marketingu. Wszystko po to, by zwiększyć Twoją wiarygodność na tle konkurencji. 

MOBILNY SERWIS

Reklamacje? Nie musisz już zaprzątać sobie nimi głowy, bo posiadamy mobilny serwis, który dociera wszędzie tam, gdzie trzeba. Po prostu, chcemy, abyś i Ty i Twój Klient czuł się zaopiekowany. Tak chyba robią partnerzy, prawda?

STAŁY KONTAKT

W DOORsystem wychodzimy naprzeciw oczekiwaniu Klientów i oferujemy nie tylko posprzedażowy serwis w cenie. Stale pozostajemy również w kontakcie z naszymi Klientami, by informować, na jakim etapie jest zamówienie.

SZYBKI TERMIN REALIZACJI

Działamy szybko, efektywnie, konkretnie.

A to wszystko dzięki własnemu parkowi maszynowemu, a także flocie samochodów dostawczych. Z nami przekonasz się co to skuteczna logistyka i skończysz z umartwianiem się o terminowe zamówienie. 

CIĄGŁE UDOGODNIENIA

Wprowadzamy ciągłe udogodnienia, abyś stwierdził, że z takim dystrybutorem zawsze się układa. Z każdym miesiącem zaskakujemy Cię czymś nowym – dodatkowym kierowcą czy nawiertami pod klamki. 

BOGATA OFERTA

W naszej ofercie znajdziesz drzwi wiodących producentów, takich jak: ERKADO, DELTA, PADILLA czy DERPAL. Odnajdziesz też naszą własną markę metalowych drzwi zewnętrznych BLAS dedykowaną do mieszkań i domów. 

PRODUKTY DOSTĘPNE OD RĘKI

W DOORsystem posiadamy ponad 10 000 sztuk drzwi dostępnych „od ręki”. To ważne udogodnienie, które przyspiesza czas realizacji zamówień. Ty zyskujesz produkt, a Twój Klient – pełne zadowolenie.

POMOC PRZY ROZŁADUNKU DRZWI

Dzięki nowemu udogodnieniu, jakim jest dwóch dostawców, jesteśmy w stanie pomóc Ci przy rozładunku drzwi. Wystarczy tylko, że odpowiednio wcześniej zgłosisz nam taką potrzebę. A my zadziałamy ze zdwojoną siłą. 

KOMPLETNOŚĆ PRODUKTÓW

Klienci, którzy otrzymują wszystkie elementy w jednej paczce są automatycznie spokojniejsi i bardziej zadowoleni. A my dbamy o Twoje zadowolenie, na które składa się właśnie zadowolenie klienta ostatecznego. 

Regionalni Przedstawiciele Handlowi

Skontaktuj się z Przedstawicielem Handlowym działającym na terenie Twojego województwa.

Marcin Rożniata

Dyrektor handlowy ds. kluczowych klientów

woj. łódzkie

woj. podkarpackie, woj. małopolskie

woj. mazowieckie

woj. warmińsko-mazurskie, woj. podlaskie, woj. kujawsko-pomorskie

woj. świętokrzyskie, woj. lubelskie

woj. śląskie

Inwestycje

Jeśli podczas czytania stwierdziłeś: “Tak, to ten dystrybutor!” – to do dzieła Partnerze. Skontaktuj się z nami, dopytaj o szczegóły i #otwórzsięnalepsze!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą ?

Świetnie, zatem wypełnij formularz i spodziewaj się odpowiedzi jeszcze tego samego dnia.

Zawsze służymy fachową pomocą techniczną w wyborze najodpowiedniejszych produktów do potrzeb naszych klientów.

Biuro Obsługi Klienta:
Pon. – Pt.: 08:00 – 16:00

Magazyn:
Pon. – Pt.: 08:00 – 16:00

DOORsystem
Spółka z o.o.

Milejowice k/ Radomia
ul. Jaworowa 7B, 26-652 Zakrzew

NIP: 796-26-73-208
REGON: 140156311
KRS: 0000296325

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Przesłane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania, jak i usunięcia.