Hurtownia drzwi w Krakowie

Wpisałeś w wyszukiwarkę frazę „hurtownia drzwi w Krakowie”. Zastanawiasz się, dlaczego trafiłeś na naszą stronę? Witaj w DOORsystem – centrum dystrybucji drzwi na całą Polskę. Nasza centrala to coś więcej niż hurtownia drzwi w Krakowie. To ogólnopolski dostawca, łączący w sobie możliwości partnera globalnego z lokalnym dostawcą. DOORsystem to miejsce, w którym profesjonalizm, dobra cena i tempo realizacji zamówienia idą w parze!

Sprawdzona hurtownia działająca na terytorium Krakowa

Krakowianie nie przepadają za przepłacaniem. Jednocześnie bardzo nie lubią kupować rzeczy nietrwałych i jednorazowych. To, co wybierają, musi być w korzystnej cenie, mieć długi „termin przydatności do użycia” i być przywiezione do domu sprawnie i szybko. Właśnie dlatego, coraz więcej krakowian, ceniących jakość, przychodzi do firmy sprawdzonej i polecanej nie tylko przez regionalnych klientów.

Wymogom dobrej ceny, szybkiego serwisu, pomocy przy montażu czy opieki nad klientem nie może sprostać pojedyncza hurtownia drzwi w Krakowie. Śmiało poradzi sobie jednak tak duży i doświadczony dystrybutor najlepszych marek drzwi, jakim jest DOORsystem. Hurtownia drzwi DOORsystem to warty zaufania partner, a jego doświadczenie i opieka, jaką otacza, przekłada się na realny sukces autoryzowanego punktu sprzedaży. Dzięki swojej długoletniej obecności na rynku, marce własnej (produkujemy stalowe drzwi zewnętrzne BLAS) i bezpośredniej współpracy z topowymi producentami drzwi, możemy oferować naszym partnerom modele drzwi w bardzo korzystnej cenie.

DOORsystem - co oferujemy?

DOORsystem to nie tylko hurtownia drzwi, ale sprawdzone grono fachowców, którzy o drzwiach wiedzą wszystko. Poza szerokim asortymentem drzwi i bardzo atrakcyjnymi cenami, naszym współpracownikom oferujemy ciągłą opiekę merytoryczną. Nasi przedstawiciele regionalni bardzo żywo angażują się w działalność nawet najmniejszych autoryzowanych punktów sprzedaży, z jakimi współpracujemy. Regularnie je odwiedzają, doradzają i przedstawiają nowe produkty.

Osobą, która opiekuje się województwem małopolskim i podkarpackim jest Grzegorz Górka. W razie pytań zawsze pozostaje pod telefonem. Na pewno w pełni profesjonalnie opowie o produkcie, zrobi kalkulację. Dostępny jest pod numerem telefonu: +48 797 726 728 oraz mailem: ggorka@doorsystem.pl

DOORsystem to sieć hurtowni i dystrybutor najbardziej cenionych, rodzimych, jak i zagranicznych producentów drzwi. W swojej ofercie posiadamy drzwi (i akcesoria do nich) wiodących firm, takich jak: ERKADO, DELTA, PADILLA czy DERPAL. Trzonem hurtowni drzwi DOORsystem są drzwi zewnętrzne metalowe, drewniane oraz drzwi zewnętrzne. Prawie wszystkie marki, jakie mamy, pochodzą z Polski. Cieszą się zaufaniem klientów i służą im przez lata.

Hurtownia drzwi w Krakowie z marką własną drzwi

DOORsystem o drzwiach wie naprawdę wiele. Nie tylko dlatego, że od lat jest pośrednikiem w sprzedaży stolarki drzwiowej (w ramach B2B). Także dlatego, że jest producentem zewnętrznych stalowych drzwi BLAS. Właśnie z tego powodu zna temat drzwi od projektu, przez produkcję aż po serwis. W tej chwili w ofercie mamy 3 modele drzwi, które mogą być dowolnie modyfikowane. Modyfikacji podlega rodzaj ościeżnicy, kolor, przetłoczenie, kolor ramki przyszybowej czy rodzaj i miejsce szklenia. Każde obejmujemy trzyletnią gwarancją.

wymiary drzwi wewnętrznych

Hurtownia drzwi w Krakowie albo nieco dalej

Siedziba naszej firmy znajduje się pod Radomiem. Odległość od Krakowa nie ma jednak żadnego, odczuwalnego dla współpracowników znaczenia. Pracując z nami, nie poczujecie, że nie jest to hurtownia drzwi w Krakowie. Dysponujemy rozbudowaną, bardzo sprawnie działającą flotą. Nasza logistyka działa jak w szwajcarskim zegarku. Ekspresowo dowozimy zamówione drzwi. Robimy, co możemy, by w naszej hurtowni można było znaleźć wszystkie modele drzwi z katalogów.

W magazynie na stałe mamy ponad 10 tysięcy sztuk drzwi. Posiadamy własny park maszynowy i w ciągu kilku dni jesteśmy w stanie przygotować wymarzony przez klienta model. By zdążyć ze wszystkim na czas, wykorzystujemy wspomnianą już flotę samochodów dostawczych. Wszystkie samochody, jakimi jeżdżą nasi kierowcy są specjalnie przygotowane. Dzięki temu drzwi dotrą w idealnym stanie, a nasi pracownicy pomogą z ich rozładowaniem.