Kim jesteśmy?

Kim jest DOORsystem? Najprościej mówiąc, dystrybutorem drzwi, którego nadrzędnym celem jest promocja specjalistycznych salonów stolarki otworowej i profesjonalnych składów budowlanych. Uważamy, że każdy z punktów jest częścią naszego zespołu. Dlatego stale wsłuchujemy się we wszystkie zgłaszane potrzeby. 

Skąd je znamy? Z corocznych ankiet, które przeprowadzamy wśród naszych partnerów. Dzięki nim w ubiegłych latach mogliśmy wprowadzić szereg udogodnień. A część z nich śmiało możesz poznać poniżej. 

Jesteśmy partnerami dla 600 Autoryzowanych Punktów Sprzedaży 

Historia pasją budowania

Szczepan Szwarczewski
Michał Szwarczewski
Przemysław
Mucha

DOORsystem – historia pasją budowana

Od kogo to wszystko się zaczęło? Od Szczepana Szwarczewskiego, który od 2005 roku do dziś pełni rolę zaangażowanego właściciela firmy. Swoją pasją do zawodu zaraził również syna Michała Szwarczewskiego, który dziś kontynuuje rodzinny charakter firmy. 

Trzecim filarem, który wpływa na obecny wygląd i rozwój DOORsystemu, jest Przemysław Mucha, a więc manager ds. rozwoju i sprzedaży. Jego branżowa wiedza jest naprawdę ogromna i nie raz znajduje ujście na łamach firmowego bloga. 

Z małych Milejowic do odległych zakątków Polski

Nasza historia rozpoczęła się 17 lat temu od pierwszego klienta w Radomiu, a dziś rozciąga się na 9 województw Polski. Jesteśmy obecni w warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim, łódzkim, świętokrzyskim, małopolskim, śląskim, podkarpackim oraz lubelskim. A momentami zaglądamy nawet do Czech.

Na wyżej wymienionym terenie mamy wytyczone stałe trasy, obejmujące wiele miast i miasteczek, po których systematycznie kursują nasze samochody dostawcze.

Ten spory zasięg zawdzięczamy naszemu zespołowi, sporej determinacji i wyróżnieniu pt. Perła Powiatu, które otrzymaliśmy w kategorii Mała Firma Roku.

Nagrody

Rodzinna firma z tradycją 

Zastanawiasz się skąd takie, partnerskie podejście z naszej strony? Ponieważ jesteśmy rodzinną firmą z tradycją. Od lat dbamy o poprawne relacje i zacieśnione więzy, bo wiemy, że tylko tak można liczyć na zgrany zespół.  Docenił to polski Magazyn Forbes wyróżniając nas na Gali Firm Rodzinnych 

 

Sprawdź, jak oceniają współpracę nasi partnerzy: 

Badanie satysfakcji klienta

Jesteśmy i robimy wszystko, aby być Dobrym Partnerem!

Coroczna ankieta satysfakcji to dla nas możliwość wprowadzenia kolejnych, dobrych zmian w prowadzeniu naszej działalności.

Analizując Wasze opinie, wprowadzamy kolejne usprawniania.

Wyzwanie

Rozwiązanie