Erkado

Polskie marki drzwi wewnętrznych i zewnętrznych cenione są nie tylko na rodzimym gruncie, ale i za granicą. Jedną z tych, które zyskały popularność na całym świecie jest firma Erkado. Wywodzi się z Podkarpacia, a jej produkty znaleźć można aż w 28 krajach świata! Od lat doceniana jest przez przedsiębiorców, architektów i przede wszystkim klientów. Trudno się więc dziwić, że w ramach współpracy B2B Erkado znalazło się także w ofercie hurtowej marki DOORsystem.

Erkado – drzwi z tradycją

Firma Erkado to jedno z najdłużej działających przedsiębiorstw zajmujących się wytwarzaniem stolarki drzwiowej w Polsce. Założył ją w Chwałowicach na Podkarpaciu w 1976 roku mistrz stolarstwa Zbigniew Kozłowski. Na przestrzeni lat zakład wyspecjalizował się w wytwarzaniu drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych z drewna i płyty MDF.

Klienci cenią drzwi firmy Erkado za wysoką jakość i bardzo staranne wykonanie. To produkt, który trzyma doskonałe parametry przez lata. Nie bez znaczenia jest również atrakcyjne wzornictwo. Projektanci drzwi Erkado trzymają rękę na wnętrzarskim pulsie i tworzą ponadczasowe modele, ale z nutką aktualnych trendów. Drzwi do wnętrza w stylu skandynawskim, industrialnym, rustykalnym a może nowoczesnym? W ofercie Erkado na pewno znajdą się takie, które idealnie uzupełnią aranżację wnętrza!

Erkado - doskonała jakość w dobrej cenie

Dzięki wieloletniej współpracy biznesowej z Erkado (B2B), możemy zaoferować klientom DOORsystem produkty Erkado w dobrej cenie. Ponadto, bardzo często pojawiają się w naszym katalogu promocyjnym.

Drzwi Erkado mamy w ofercie od lat. Z roku na rok produkty tej rodzinnej firmy cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zdecydowanie to jedna z tych polskich marek, którym klienci ufają. Doceniają nie tylko solidne wykonanie, ale i estetyczny wygląd. Model czy wykończenie drzwi można dobrać w ten sposób, by pasowały do każdego wnętrza.

Naszemu partnerowi handlowemu w ostatecznej decyzji zawsze może pomóc nasz fachowiec. Odwiedzający punkty sprzedaży handlowcy znają się na obowiązujących trendach, a przede wszystkim mają dużą wiedzę na temat technicznych rozwiązań drzwi Erkado.

Klienci naszej hurtowni drzwi bardzo często pytają o zaprezentowane w katalogu DOORsystem modele Erkado. Wiele z nich można dostać u nas od ręki, co sprawia, że bardzo szybko trafiają w ręce klienta ostatecznego.

Dobrej jakości, wytrzymała konstrukcja drzwi, estetycznie wyglądające okleiny, solidne zawiasy, oszczędnościowe zamki, szeroka paleta kolorystyczna – tak właśnie w kilku słowach opisać można drzwi wyprodukowane przez firmę Erkado.

Trudno się dziwić, że drzwi Almatura 1, Baldur 1, Laurencja 1, Magnolia, Trio oraz Herse Set/Lux Set są w czołówce najczęściej sprzedawanych modeli drzwi w naszych salonach sprzedaży.

 
 

Erkado B2B

Erkado to firma, która dystrybuuje drzwi na całą Polskę, pracując ze sprawdzonymi dostawcami drzwi. Jednym z partnerów Erkado jest DOORsystem, którego zaprzyjaźnione punkty sprzedaży w całej Polsce pomagają w zakupie drzwi Erkado.

Dzięki naszej współpracy B2B z Erkado każdy autoryzowany punkt sprzedaży DOORsystem posiada ekspozycję aktualnych produktów sygnowanych logo firmy. Wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swój asortyment o produkty tej marki, zapraszamy do zakładki współpraca, gdzie znajdują się wszyscy przedstawiciele handlowi odpowiedzialni za dany region.

System przesuwny LOFT ERKADO