Delta

Delta to jedna z najpopularniejszych firm produkujących drzwi antywłamaniowe i zamki. Przez trzydzieści lat działalności na polskim rynku zyskała grono zadowolonych klientów. W jej ofercie znajdują się drzwi antywłamaniowe, przeciwpożarowe, dymoszczelne oraz o zwiększonej izolacji akustycznej lub cieplnej. Drzwi Delta zakupić można w ofercie DOORsystem, w ramach współpracy B2B.

Delta – rodzinna firma z tradycjami

Delta to rodzina firma zajmująca się stolarką drzwiową od 1992 roku. Firmę założył Zbigniew Różycki. Od początku działalności Delta specjalizuje się w drzwiach zewnętrznych i kładzie duży nacisk na zabezpieczenia mechaniczne i zamki. W tysiącach polskich domów i mieszkań znaleźć można drzwi wewnętrzne sygnowane marką Delta.
delta-drzwi-3
delta-drzwi-2

Delta – doskonała jakość w dobrej cenie

Drzwi Delta to renoma sama w sobie. O jej jakości świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane zarówno przez ekspertów biznesowych, jak i klientów.

Wszystkie modele drzwi produkowane przez firmę Delta spełniają wyśrubowane standardy instytucji certyfikujących (na przykład Instytutu Mechaniki Precyzyjnej czy Instytutu Techniki Budowlanej) oraz wszystkie wymogi przeciwpożarowe.

Oferta drzwi Delta jest skrojona na miarę. W katalogu znajdują się różnorakie modele drzwi w wielu szerokościach, kolorach czy opcji wykończenia. Dzięki personalizacji, bez trudu znaleźć można drzwi wejściowe Delta, które nie tylko spełniają oczekiwania klienta, co do parametrów technicznych, ale i dopasują się do wystroju domu lub mieszkania.

Drzwi Delta to także bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Zwłaszcza jeżeli zamówione są w salonie sprzedaży DOORsystem. Od lat współpracujemy, na zasadach B2B, z marką Delta i oferujemy na bardzo atrakcyjnych warunkach. Najlepsze ceny o aktualne promocje na drzwi zewnętrzne Delta znaleźć można w naszym najnowszym katalogu.

Delta – B2B

W całej Polsce jest już ponad siedemset salonów DOORsystem. W każdym z nich, w ramach współpracy B2B, znaleźć można bardzo szeroką ofertę drzwi Delta. Przez lata sprawdziliśmy tego producenta i jesteśmy pewni, że prezentujemy naszym klientom to, co najlepsze. Drzwi Delta, które znajdują się a naszym katalogu to gwarancja jakości w korzystnej cenie.

W ofercie DOORsystem w ciągłej sprzedaży znajdują się m.in. drzwi Delta MASTER 56 KR czy MAGNUM 56 K, które są jednymi z najczęściej wybieranych drzwi wewnątrzklatkowych. Wymienione modele można kupić w różnych szerokościach i kolorach, również w tak modnym ostatnio antracycie.

Każdy, kto chce wymienić swoje drzwi zewnętrzne, powinien zapoznać się z dostępną w salonach DOORsystem ofertą marki Delta. Tysiące Polaków zaufało rodzimej firmie Delta!

delta-drzwi