Drzwi wejściowe do mieszkania. Poznaj STARK

Kategoria: Blog, Dodane przez: Zbigniew Gmitrzykowski, 21 czerwca, 2023

Drzwi wejściowe do mieszkania. Poznaj STARK

Niejeden klient, wybierając drzwi do swojego mieszkania w bloku, wie dokładnie, jakie one powinny być. Na rynku jest wiele firm oferujących drzwi wejściowe do mieszkania. Można je dobrać tak, by podkreślały wyjątkowy charakter, dobrać według określonego klimatu czy po prostu, żeby były to solidne drzwi antywłamaniowe. Odpowiednie drzwi wejściowe do mieszkania to więc świetne rozwiązanie dla klientów, którzy wiedzą, czego chcą zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym.

Drzwi zewnętrzne do mieszkań.

Wybór elementów drzwi zewnętrznych

Firmy zajmujące się produkcją drzwi oferują dla swoich odbiorców szereg wariantów. Tym samym umożliwiają dobór poszczególnych elementów tak, żeby spełniały ich oczekiwania i były funkcjonalne dla ich mieszkań.

Klient wybierający drzwi wejściowe może spotkać się z wieloma możliwościami — od wyboru koloru skrzydła i ościeżnicy, poprzez materiały wypełniające skrzydło, a na systemach antywłamaniowych skończywszy. Firmy z branży stolarki otworowej gwarantują także drzwi gładkie oraz aplikacje skrzydła zarówno jednostronne, jak i dwustronne. Pozwala to skomponować drzwi wejściowe do mieszkania, które będą swym wyglądem korespondowały z jego otoczeniem lub wnętrzem.

Istotne jest, by ościeżnica i skrzydło drzwiowe były kompletem, idealne ze sobą współgrającym. Dlatego by te elementy pasowały do siebie, producent może pomóc klientowi w wyborze drzwi wejściowych. Wtedy wpiszą się w wygląd zarówno korytarza, jak i mieszkania, a do tego spełnią swoje funkcje.

Drzwi, które wyróżniają

Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi firma BLAS. W jej ofercie dostępne są 4 ciekawe kolekcje, z których inwestor może stworzyć komplet drzwiowy dopasowany do jego wymogów. Najnowsza kolekcja STARK to szereg możliwości i modyfikacji, jakie kupujący ma przed sobą.

Zanim jednak podamy konkrety, na samym początku ważne jest, by wspomnieć o tym, że jest to firma polska. Powstała ona na bazie wieloletniego doświadczenia dystrybutora drzwi wielu znanych marek. Dokładniej BLAS jest autorskim projektem dystrybutora drzwi DOORsystem.

Drzwi zewnętrzne – po prostu prostota konfiguracji

Personalizacja drzwi BLAS odbywa się w 4 prostych krokach, co w znacznym stopniu skraca nie tylko czas realizacji, ale dobór poszczególnych elementów. Zamawiając drzwi wewnątrzklatkowe BLAS wystarczy, że:

  1. Wybierzesz kolekcję, która Cię interesuje.
  2. Dobierzesz rozmiar drzwi pasujący do otworu w ścianie Twojego mieszkania.
  3. Określisz kolor drzwi, jaki spełnią Twoje oczekiwania.
  4. Dokonasz wyboru wyposażenia opcjonalnego, takiego jak aplikacje, przetłoczenia czy przeszklenia.

To cztery proste kroki, które nie komplikują, a ułatwiają wybór tych jedynych drzwi do mieszkania – idealne drzwi wejściowe.  Mało tego wieńczy je jeszcze jeden gest, a raczej ukłon w stronę kupującego. BLAS daje swoim klientom 3-letnią gwarancję na swoje produkty, wychodząc tym samym na prowadzenie w rankingu długości gwarancji. Ta w przypadku innych producentów stolarki otworowej wynosi 24 miesiące.

Drzwi wejściowe STARK.

Solidność i moc

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów BLAS stworzył kolekcję, która umożliwia dopasowanie drzwi do oczekiwań klienta i jego mieszkania. STARK, bo o niej mowa to drzwi wejściowe stalowe wewnątrzlokalowe. Sprawdzą się więc świetnie jako drzwi wewnętrzne wejściowe do mieszkania na lata. Jak sama nazwa wskazuje, kolekcja jest solidna i trwała, dostarczająca użytkownikom ciekawe modele nie tylko pod względem wyglądu, ale też i funkcjonalności. W ramach STARK inwestor może wybrać drzwi o grubości 68 mm. Ma możliwość doboru spośród dwóch rozmiarów ’80 oraz ’90.

Funkcjonalność

Mówiąc o drzwiach zewnętrznych, warto przyjrzeć się materiałowi wykonania. Od niego będzie zależało przeznaczenie i funkcjonalność tego elementu mieszkania. Drzwi produkuje się zazwyczaj z drewna, stali, aluminium czy tworzyw sztucznych. Wspomniana kolekcja STARK oferuje skrzydło stalowe z drewnianym wzmocnieniem. Ich wypełnienie stanowi wełna mineralna. Dla tych drzwi wejściowych dźwięki dochodzące z klatki schodowej (izolacyjność akustyczna – 44 dB) i wypuszczanie ciepła z mieszkania na korytarz jest niewielkie. BLAS oferuje także w ramach swojej najnowszej kolekcji drzwi odporne na uszkodzenia mechaniczne. Kupujący otrzymuje więc nowoczesne drzwi wejściowe do mieszkania, a do tego funkcjonalne i trwałe.

Dopasowane drzwi antywłamaniowe

Odporność na włamanie to równie istotny element przy wyborze drzwi do mieszkania, co ich dźwiękoszczelność czy ich wypełnienie. Odpowiednie komponenty antywłamaniowe zabezpieczą mieszkanie przed włamaniem. Klamka w danej klasie bezpieczeństwa, bolce przeciwwyważeniowe czy solidne zamki mogą przesądzić o wyborze. BLAS oferuje w swej najnowszej kolekcji gwarancję bezpieczeństwa, to: 5-punktowy zamek Winkhaus, trzy bolce antywyważeniowe, klamka RC3. Klient w standardzie otrzymuje klamkę w kolorze inox oraz wizjoner zamontowany w skrzydle drzwi. Dodatkowo komfort użytkowania i bezpieczeństwo drzwi podnoszą 3 trójdzielne zawiasy, a także symetryczna ościeżnica metalowa.

Drzwi wejściowe do mieszkania – kolor

Drzwi wejściowe do mieszkania powinny także wpisywać się swym wyglądem w otoczenie nie tylko od strony klatki schodowej, ale także wnętrza Twojego mieszkania. Drzwi wewnątrzlokalowe STARK dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych: winchester, biały, antracyt, złoty dąb i orzech. Oprócz tego do skrzydła można skomponować i dobrać aplikacje jednostronne lub dwustronne w trzech wariantach do wyboru.

Funkcjonalne modele

Chcąc więc wybrać drzwi wejściowe do mieszkania warto jest skorzystać z oferty marki BLAS i jej kolekcji STARK, nie tylko ze względu na ciekawy design, ale także szereg parametrów technicznych, jak antywłamaniowość czy akustyka, oraz jego wyposażenie standardowe.

Dodatkowo nie zapominajmy o tym, co wyróżnia markę BLAS – kompletność zestawu.

W zestawie drzwi otrzymujesz pełny komplet produktów do zamontowania: skrzydło drzwiowe, ościeżnicę, klamkę, wkładkę klucz/klucz oraz próg. Wizjer szerokokątny również jest w zestawie!

Najnowsze drzwi STARK to po prostu solidność, trwałość i pełne wyposażenie w standardzie. Powstały po to, by nie komplikować, a upraszczać, dając przy tym możliwości spersonalizowania drzwi do Twojego domu.

Udostępnij wpis: