Drzwi od ręki – Warszawa. Poznaj markę BLAS

Kategoria: Blog, Dodane przez: Przemyslaw Mucha, 14 lutego, 2023

Drzwi od ręki – Warszawa. Poznaj markę BLAS

Chcąc zatroszczyć się o bezpieczeństwo swojego domu, warto zadbać o jego wizytówkę. Są nią oczywiście drzwi wejściowe. Jednak bardzo często oczekiwanie na te idealne mogą trwać miesiącami. A przecież nie zawsze mamy czas i sposobność, by czekać dwa, trzy czy cztery miesiące.

Całe szczęście na rynku istnieje marka BLAS, która słynie ze sporego zaplecza magazynowego. Posiada nawet 10 000 sztuk drzwi dostępnych od ręki! Jesteś ciekaw jakich? Czytaj zatem dalej.

BLAS – drzwi zewnętrzne stalowe

Zacznijmy od tego, że BLAS to przede wszystkim drzwi zewnętrzne stalowe. Skupione wokół trzech kolekcji. Choć wydawać by się mogło, że trzy to mało to konfiguracja każdej z tych kolekcji pozwala na o wiele więcej. Zmieniając kolor okleiny, dodając przeszklenie czy tłoczenie, możemy wytworzyć nawet 150 modeli.

drzwi zewnętrzne dostępne od ręki BLAS

 

GOLIAT, PRESTON, BASTION

Te trzy kolekcje to GOLIAT, PRESTON i BASTION. A każda z nich różni się parametrami technicznymi, tj. grubością, rodzajem zamka, rodzajem oklein czy rozmiarem.

Zatem decydując się na drzwi BLAS najpierw skupiamy się na kwestiach technicznych, a następnie przechodzimy do estetyki. I właśnie w ten sposób uzyskujemy drzwi idealne.

drzwi zewnętrzne BLAS dostępne na terenie Warszawy - idealne do Waszych mieszkań.

Kolekcja PRESTON oraz kolekcja BASTION zapewnia drzwi w trzech najbardziej popularnych szerokościach. Mało tego, ma najwięcej modeli w podstawowych kolorach (m.in. modny antracyt czy biały). Oczywiście w zależności od wyboru wielkości, okleiny czy dodatkowych udogodnień, np. w postaci szklenia, zmienia się też cena.

Ale już nie przedłużamy, w celu sprostania oczekiwaniom zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i stroną producenta-> https://blas.pl/.

Katalog drzwi stalowe BLAS.

A Ty czytaj dalej, by dowiedzieć się, gdzie znajdziesz drzwi dostępne od ręki w Warszawie!

 

Drzwi dostępne od ręki

Ale, ale. Żeby drzwi faktycznie były idealne i nasze zmagania nie skończyły się frustracją, niezbędne jest otrzymanie ich na czas.

BLAS właśnie to potrafi, bo zapewnia maksymalnie krótki czas oczekiwania. Zapytasz jak? Bazując na gotowych szablonach i posiadając spore zaplecze magazynowe.

Drzwi od ręki w BLAS to fakt, bo czas oczekiwania na przygotowanie wysyłki do salonu to tylko 24h. Koniec z frustracjami i niedopełnionymi terminami.

Drzwi dostępne od ręki - Warszawa

 

Drzwi z pełnym wyposażeniem w standardzie

Co ważne, drzwi BLAS to nie tylko pełna swoboda w kreowaniu czy dostępność. To również pełne wyposażenie w standardzie.

Otóż drzwi BLAS to nie tylko skrzydło, ale i ościeżnica wyposażona w próg systemowy i uszczelka, klamka czy dyble montażowe. W takim pakiecie są wysyłane wszystkie zamawiane modele.

I co ważne – drzwi BLAS mają przygotowane już nawierty pod klamki DUBLIN, co sprawia, że o wiele łatwiej jest z montażem.

Drzwi dostępne od ręki - BLAS

Polski producent

Wartością dodaną jest fakt, że drzwi BLAS są produkowane w Polsce.

Wszystkie elementy składowe drzwi (tj. wkładki, klamki) pochodzą od polskich firm i finalnie są montowane w Milejowicach, tuż pod Radomiem.

Mając pod okiem pełnię produkcji, producent jest w stanie zadbać o najwyższą jakość. Stąd też zapewnia 3 lata gwarancji w standardzie, bo jak sam mówi “jest ich tak pewien, że nie boi się złożyć takiej obietnicy”.

drzwi dostępne od ręki BLAS

Drzwi od ręki BLAS – gdzie je spotkasz?

Jako tako BLAS nie posiada swojego własnego sklepu. Podobnie jak większość producentów – współpracuje z salonami sprzedaży.

Pełną mapę dystrybutorów poznasz na stronie producenta, jednak już teraz zdradzimy Ci, że działa on głównie w części wschodniej.

Drzwi dostępne na terenie Warszawy

Jak widzisz, w okolicach Warszawy jest ich kilka. Dystrybutorów nie brakuje również w sąsiednich województwach. Wszystkie punkty posiadają drzwi BLAS z każdej kolekcji/kategorii. Oczywiście BLAS wysyła je do danego sklepu po wpłynięciu odpowiedniego zamówienia.

Drzwi od ręki BLAS

Poznaj sklepy w okolicach Warszawy, w których można zakupić drzwi marki BLAS:

  • Hydros Kałuszyn, 05-310 Kałuszyn, ul. Warszawska 43
  • Amis Garwolin, Al. Legionów 83A 04-400 Garwolin
  • EURODOCK Wojciech Moneta, Komisji Edukacji Narodowej 2, 07-200 Wyszków
  • Hmb Nasielsk, 10E, 05-190 Pniewo, Polska
  • Pszczółka Płońsk, Wyszogrodzka 51 c 09-100 Płońsk

Zapraszamy do kontaktu z wymienionymi powyżej salonami.

Podsumowanie

Jak jest więc z drzwiami od ręki w Warszawie? Sprawa jest dość skomplikowana. Ale gdy zerkniesz na okoliczne miejscowości, tj. Garwolin czy Kałuszyn znajdziesz drzwi idealne.

Producent drzwi zewnętrznych BLAS w pełni spełnia oczekiwania klientów, dając im możliwość wyboru parametrów technicznych i estetycznych.

Co więcej, posiada ponad 10 000 sztuk drzwi na magazynie, dzięki czemu jest w stanie przygotować zamówienie w 24h do wysyłki.

Takiego stanu magazynowego na próżno szukać na terenie Warszawy. Jako dystrybutor wiemy, co mówimy. Co więcej, skrzydła drzwiowe od BLAS jak żadne inne są w pełni kompletne. Koniec z szukaniem klamki czy progu. I koniec z dwuletnią gwarancją – BLAS daje ich 3, i to w standardzie, dla każdego.

Jeśli są Państwo zainteresowani powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania z doradcą. Zawsze służymy fachową pomocą techniczną w wyborze najodpowiedniejszych produktów do potrzeb naszych klientów.

Kontakt:

https://doorsystem.pl/kontakt/

 

Udostępnij wpis: