BLAS - PO PROSTU: Drzwi metalowe zewnętrzne

BLAS to nasza własna marka metalowych drzwi zewnętrznych. Powstała na bazie licznych doświadczeń, które zdobywaliśmy latami jako dystrybutor drzwi renomowanych producentów.

Rozmaite problemy naszych Klientów skłoniły nas do poszukiwania niezawodnych i trwałych rozwiązań. W odpowiedzi powstały drzwi BLAS, których jakości jesteśmy tak pewni, że udzielamy na nie 3-letniej gwarancji.

Wszystko, co utworzyliśmy w kontekście naszej marki skupiamy wokół idei – po prostu. Nie chcemy komplikować, chcemy upraszczać. Dlatego też nasze rozwiązania to przede wszystkim prostota z pełnym wyposażeniem w standardzie.

Co to oznacza? Skrzydło powieszone na złożonej ościeżnicy, wyposażonej w próg systemowy i uszczelkę, wkładki w systemie jednego klucza, niezawodną polską klamkę z rozetą (zamontujesz ją niezwykle szybko dzięki wywierconym otworom montażowym), a także dyble montażowe. Wszystko po to, by przyspieszyć i ułatwić montaż.

W ramach naszej marki możesz skorzystać z trzech kolekcji, które znajdziesz pod nazwami GOLIAT, PRESTON i BASTION. Każda z nich różni się grubością skrzydła, a także pozwala na szereg modyfikacji, takich jak: rodzaj ościeżnicy, kolor, przetłoczenie, kolor ramki przyszybowej czy rodzaj i miejsce szklenia.

Co nas wyróżnia?

BLAS-katalog-A4-cs6-02
Po prostu: swoje znamy i swoje chwalimy

Drzwi BLAS są produkowane wyłącznie w Polsce, co napawa nas dumą. Na rodzimym terenie dbamy bowiem o każdy detal, zapewniając wysoką estetykę produktu.

BLAS-katalog-A4-cs6-03
Po prostu: jesteśmy liderem cenowym w branży

Jeśli szukasz sprawdzonych, solidnych i kompletnych rozwiązań w rozsądnej cenie – uwierz, lepiej nie trafiłeś.

BLAS-katalog-A4-cs6-04
Po prostu: stawiamy na szybki czas realizacji

Zamawiasz drzwi i po 24h masz gotowe zamówienie. Brzmi jak marzenie? Nie – to standardowy proces, który jest możliwy dzięki mądrej organizacji opartej na doświadczonym zespole.

BLAS-katalog-A4-cs6-05
Po prostu: udzielamy 3 lat gwarancji

Gdy wszyscy mówią dwa, my krzyczymy trzy. Jesteśmy pewni solidności naszych produktów na tyle, że udzielamy na nie trzech lat gwarancji.

BLAS-katalog-A4-cs6-06
Po prostu: stawiamy na kompletność

Drzwi mają być nie tylko estetyczne, ale i jak najmniej skomplikowane. Bo… po co komplikować? Wychodzimy z założenia, że kupując drzwi, chcesz mieć już wszystko w standardzie. Dlatego też oprócz skrzydła otrzymujesz ościeżnicę wyposażoną w próg systemowy i uszczelkę, wkładki w systemie jednego klucza, klamkę z rozetą, a także dyble montażowe.

Chcesz zostać dystrybutorem marki BLAS? Wypełnij zatem poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.